ארונות תאים

החברה המובילה והמוערכת עולם המדף מספקת פתרונות אחסון מקיפים ואיכותיים עבור צרכי הארגון השונים, עבור מחירים משתלמים במיוחד ועם אחריות מקיפה. הארונות יעניקו לכם פתרונות איכותיים, תקניים, בטוחים ועמידים, והם מוצעים בהתאמה אישית לכל לקוח מכל ענף במשק ובכל קנה מידה.   מגוון סוגי ארונות ממתכת ברשות חברתנו מבחר איכותי ועשיר של ארונות ממתכת המתאימים לצרכים שונים של הארגון. המבחר כולל בין היתר:
 • ארונות מדפים

  – אסטטיים ופונקציונאליים, מסופקים לפי הזמנה עם התאמה אישית לצרכים ספציפיים וייחודיים של לקוח פרטי, עסקי או מוסדי. מוצעים עם עמידה בעומסי נשיאה שונים, החל מקלים לבינוניים ועד לכבדים. התאמה מלאה זו של ארונות מדפים מאפשרת ניצול מלא של שטח הארון לצד ארגון וסידור נכון, נוח ויעיל של הציוד המאוחסן בו, עם מעקב אחרי מצב המלאי ויכולת שליפה מהירה. הארונות מעולים למגוון לקוחות לרבות אנשי מקצוע, ספקי שירותים, לקוחות פרטיים, מחסנים, ספריות, מרכזי לוגיסטיקה גדולים ועוד.
 • ארונות תאים

  – תאי אחסון המכונים גם לוקרים מוצעים על ידינו בשלל מידות, מספרי תאים וגוונים. ארונות עמידים וחזקים אלו מעולים לאפסון של ציוד אישי לכל פרק זמן מבוקש, בהיותם מסופקים עם אפשרות לנעילה. הם מתאימים למגוון צרכים ומגזרים במשק בניהם מוסדות ציבור, מפעלים, מוסדות חינוך, מרפאות, מרכזי ספורט, בריכות, חדרי כושר ועוד.
 • ארונות אחסון

  – תאי אחסון המכונים גם לוקרים מוצעים על ידינו בשלל מידות, מספרי תאים וגוונים. ארונות עמידים וחזקים אלו מעולים לאפסון של ציוד אישי לכל פרק זמן מבוקש, בהיותם מסופקים עם אפשרות לנעילה. הם מתאימים למגוון צרכים ומגזרים במשק בניהם מוסדות ציבור, מפעלים, מוסדות חינוך, מרפאות, מרכזי ספורט, בריכות, חדרי כושר ועוד.מבחר גדול של ארונות אחסון עמידים ובטוחים, עם צביעה בתנור ויכולות נשיאה של עומסים שונים מקלים עד כבדים. הארונות מותאמים אישית לכל צורך ומסופקים עם הליך רכישה יעיל משלבי בחירת המוצר ועד התקנתו.
 • ארונות הלבשה

  באיכות מאוד גבוהה ובשלל עיצובים ומידות, כוללים אפשרות לנעילה. הארונות מעניקים פתרונות אחסון נוחים, בטוחים והיגייניים לאחסון בגדים של מגזרים שונים במשק, לרבות מפעלים, משרדים, מרכזי ספורט, ספריות ומוסדות חינוך.
 • ארונית מגירות

  מתאימה לאחסון ניירת באופן מסודר ומאורגן בהתאמה מלאה לצרכיו של כל לקוח.
 • מחלקת הובלות והרכבות העומדת לרשות הלקוח בכל עת מסייעת בתהליך הרכישה והופכת אותו לקלה מתמיד.
 

הזמנת ארונות מתכת

להזמנת ארונות מתכת מכל סוג ובכל מידה וגוון, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם עולם המדף בטלפון 03-5661332.
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן