לוקרים לבית ספר

לוקרים הם תאי אחסון המגיעים בגדלים שונים ובצבעים שונים. הלוקרים משמשים לאחסון חפצים אישיים, ולכן לרוב ניתן יהיה לנעול אותם. את הלוקרים ניתן למצוא בבית עסק ומוסדות ציבוריים, במטרה לאפשר לעובדים או לקוחות אחסון חפצים אישיים לפרקי זמן קצרים או ארוכים.

כל מוסד בית ספר והלוקר שלו

לוקרים ממתכת לבית ספר הינם מתקנים לשמירת חפצים, הנפוצים במיוחד במוסדות ספורט, כגון חדרי כושר ובריכות. כמו כן, לרוב נמצא אותם במוסדות חינוך, כגון בתי ספר, ספריות ואוניברסיטאות. בחלק מהמקרים יהיו אלה תאים אישיים, ובאחרים השימוש יהיה זמני, למשך כמה שעות, למשל כאשר מתאמן מגיע לחדר כושר או כשסטודנט מגיע לספרייה. בכל מקרה, כיוון שהארונות הללו נועדו לשמירת חפצים, עליהם להיות עמידים וחזקים, אך במקביל, מנגנון הפתיחה צריך להיות נוח ונגיש.

היתרונות של רכישת לוקרלוקרים לבית ספר לספורטאים

לרכישת לוקר יתרונות רבים ומגוונים, הן עבור בית העסק הרוכש והן עבור המשתמשים- עובדים או לקוחות. אחסון פריטים בלוקר מבטיח שמירה על בטיחות ופרטיות, לאור העובדה שניתן לנעול את הלוקר במנעול אישי. תחושת הביטחון בנוגע לחפצים אישיים חשובה מאוד ויכולה להשפיע על הרצון לשהות בעסק.

יתרון נוסף מגיע מכיוון בית העסק, והוא הסרת אחריות. באמצעות שימוש בלוקרים לעובדים או ללקוחות, מאפשר בית העסק אחסון בטוח של חפצים אישיים, ופוטר את בית העסק מאחריות במקרה של אובדן או פגיעה בציוד המאוחסן.

זקוקים ללוקרים עבור מוסד ספורט או מוסד חינוכי?

מחפשים מוצרים אמינים ואיכותיים, שיתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם?
חברת עולם המדף מספקת לכם שלל פתרונות מותאמים אישית.
לפרטים ולהזמנות חייגו אלינו למספר 5661332 – 03

עולם המדף הוא המקום הנכון ביותר להזמנת לוקרים:

התאמה אישית של המוצר ללקוח
עמידה קפדנית בלוחות הזמנים
שירות מעולה וליווי אישי לכל לקוח ולקוח
שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר

מגוון פתרונות אחסון של לוקרים ממתכת

חברת עולם המדף מתמחה בייצור לוקרים ממתכת בכל גודל ועבור כל צורך. עם לקוחות החברה נמנים ארגונים ומוסדות מכל ענפי המשק, ועומדים לרשותה כל הידע והכלים על מנת להתאים את המוצרים הנכונים לכל לקוח ולקוח.
לוקרים לבית ספר 2

מוצרי איכות שמלווים אתכם שנים ארוכות

חברת עולם המדף משתמשת בחומרי הגלם האיכותיים ביותר על מנת לייצר את מוצריה, ולכן, לקוחותיה נהנים מלוקרים המשרתים אותם במשך שנים ארוכות. החברה חרתה על דגלה להפוך לסמל האיכות בעולם מוצרי האחסון, והיא עושה זאת בהצלחה שנה אחר שנה. הלוקרים של החברה קשים לפריצה, אך נוחים לשימוש, ולכן הם זוכים לפופולריות רבה בקרב הלקוחות.
 
נשמח לעמוד לרשותכם ולענות על כל שאלה.
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן