מדפים למחסן ביתי ממתכת - מידוף למחסן ביתי

מחסן הוא בדרך כלל שטח קטן, מצומצם במקום, מבולגן, שלא עושה חשק להיכנס אליו. אז מה הפתרון? כיצד ניתן להפוך מחסן ביתי לנעים, פונקציונאלי, כזה שמאפשר למצוא במהירות את מה שאנו מחפשים?

מידוף למחסן ביתי – מדפים שיעשו לכם סדר  

אחת השיטות ליצירת מחסן מסודר ונוח, היא באמצעות
התקנת מדפים. קיימים כיום מגוון מדפים מסוגים שונים, חומרים שונים ובגדלים שונים, בהם ניתן להשתמש, בהתאם לצרכים השונים.

כדי לתכן בצורה חכמה מדפים למחסן ביתי, יש להתחשב בפרמטרים שונים במחסן ומחוצה לו.
חשוב להבין מה הצרכים של בעל המחסן. לאחר הבנת הצרכים, קל יותר לבעל המקצוע להמליץ על סוג המדפים אשר יספק את פתרון האחסון הדרוש.

מדפים למחסן ביתי

לאחר מכן יש לבחון את הפרמטרים הבאים:

מידות המחסן – חשוב לקחת מידות מדוייקות של המחסן, כולל תכנון מוקדם של מיקום דלת המחסן, כך שתוכל להיפתח בקלות.
מספר המדפים – יש להעריך, על בסיס הצרכים שזוהו, מהו מספר המדפים שנרצה להתקין. מצד אחד, אין טעם להתקין מדפים שיעמדו ריקים במחסן, ומנגד, חשוב שלא יווצר מצב שאין מספיק מדפים במחסן הביתי.
גובה המדפים – הגובה הכללי של המדפים צריך להיות כזה שמאפשר גישה נוחה. הנטיה היא לתכנן מידוף למחסן לבית שמנצל את כל גובה המחסן, אך לא תמיד יש בכך צורך. כמו כן, התקנת מדפים למחסן ביתי בגובה רב, כנראה תאלץ שימוש בסולם, דבר שיכול לסרבל את ההגעה למוצרים המאוכסנים.
עומק המדפים – את עומק המדפים יש לבחור לאחר מדידת המחסן. עומק סטנדרטי של אריזות הינו כ- 60 ס"מ.

סופרסלוט עם פינה פתוחה

מדפים למחסן כל היתרונות

מדפים למחסן ביתי הם מדפים מאד מגוונים המגיעים בגדלים ולצרכים שונים. יש מדפים המיועדים לאחסנת סחורות כבדות במיוחד ועליהם להיות חזקים בהתאם, ויש מדפים שמיועדים לסחורות קלות ושבירות. כדי להתמודד עם מלאכת הסדר והארגון של המחסן הביתי, יש לעבוד עם חברה המסוגלת לספק לכם את הפתרונות הללו בקלות. חברה לייצור מדפים שתוכל לעמוד בדרישות אלה תעניק לכם את השירותים הבאים:

  • מדפים למחסן בהזמנה אישית על פי מידות
  • ייצור מחומרים איכותיים ועמידים
  • מדפים המיועדים לעומסים שונים
  • עיצובים שונים למדפים ובמגוון צבעים
מדפים למחסן ביתי 2

תכנון מוקדם לאחסון חכם

תכנון מוקדם מבטיח לכם איחסון חכם בעתיד. כדי להזמין מדפים למחסן ביתי יש צורך לתכנן את המחסן היטב, להבין את ייעודו ותפקידיו השונים, ואת המערכת הלוגיסטית הדרושה לסוג הסחורות והמוצרים המיועדים לאחסון. יש הבדל רב בין אחסון מוצרי מזון למשל לאחסון מיכלי ארכיב המכילים קלסרים וניירת, ויש הבדל גדול בין אחסון סחורות כבדות כמו חלקי חילוף לרכבים לבין חלקי אלקטרוניקה עדינים. לכל סוג של סחורה יש סוג שונה של מדפים, ויש לתכנן את המחסן לפרטים לפני שמזמינים מדפים.

מדפי מתכת למחסן או לכל צורך בבית שלנו

השימוש במדפי מתכת, במחסנים ביתיים הוא גורף, מכיוון שמדפים אלה מציעים איכות ועמידות לזמן ממושך. מדפי מתכת מגלוונים וצבועים בצבע מיוחד למניעת חלודה מחזיקים מעמד עשרות שנים ללא כל בלאי. מדפי מתכת מסוגלים להחזיק כל משקל על פי התכנון שלהם, והם ניתנים לייצור בכל גודל שתזדקקו לו. מדפי מתכת למחסן ביתי זה הפתרון האולטימטיבי והינם קלים להתקנה ולפירוק, וניתן לעשות בהם שימוש רב פעמי כאשר עוברים עם המחסן למיקום חדש. כמובן שניתן לפרק ולשנות על פי התאמה או צורך – הנוחות של  מדפים מודולריים למחסן ביתי במיוחד היות ולא פעם עם השנים אנו רוצים לבצע שינויים כאלה ואחרים בהתאם לציוד המצטבר.
חברת עולם המדף מציע לקהל לקוחותיה מדפי איכות ממתכת בגדלים ובעומסים שונים המתאימים למחסנים של חנויות ועסקים שונים, למחסני ייבוא וייצוא גדולים, לחנויות ואולמות תצוגה, לספריות ומוסדות ציבור שונים. כנסו לאתר החברה, ותגלו עולם שלם של מדפים לכל הצרכים, מכל העיצובים ובכל הצבעים שתרצו.לחצו להגדלה:

שומרים על הסדר עם מדפים למחסן

הדרך הטובה ביותר לשמור על סדר בחדרי אחסנה היא השימוש בפתרונות אחסון מתאימים. היום ניתן לרכוש הרבה מאוד רהיטים ואביזרים משלימים שמתאימים לחפצים בכל משקל, ועליהם ניתן להניח את הסחורות ואת החפצים בצורה מאורגנת וברורה.

עולם המדף גאה להציג בפניכם את גלריית המדפים למחסן שלה, הכוללת פתרונות שמתאימים עבור מדפים למחסנים בכל סדר גודל:

  • מדפים במבחר עיצובים וצבעים
  • ייצור בהזמנה אישית על פי מידות
  • התאמה לעומסים כבדים, בינוניים וקלים
  • ייצור מחומרים איכותיים ועמידים בלבד שנשארים לאורך זמן

פתרונות מידוף למחסן

עולם המדף מזמינה אתכם להתרשם מגלריית מדפים למחסן,
מתוכה תוכלו לבחור את אלה שמתאימים לסוג הציוד שברצונכם לאחסן.

לא מצאתם? נשמח לייצר עבורכם פתרונות מידוף בהתאמה אישית!
לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 5661332 – 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.

אחד הפרמטרים החשובים ביותר לניהול יעיל עבור מידוף למחסן, הוא הסדר והניקיון. חדר שאינו מסודר ושהסחורות והחפצים מונחים בכל פינה שלו ללא ארגון – הוא כזה שאף פעם אי אפשר לדעת מה הוא באמת מכיל. לעומת זאת, בחדר, יהא גדול ככל שיהא, שהחפצים והסחורות בו מאורגנים בצורה מסודרת – אפשר תמיד יהיה למצוא את מה שמחפשים ולדעת מה הוא כולל בכל רגע נתון.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן