מדפים לעומס בינוני

מדפים לעומס עד 500 ק"ג בגימור מגולוון. היחידות המודולריות מורכבות ממסגרות צדדיות, קורות וסיפונים.

כיצד לבחור את המדפים המושלמים לעסק שלכם

עסקים רבים נעזרים במדפים על מנת לארגן את הסחורה שלהם. בין אם מדובר במדפים למחסן, או מדפים לחנות. בחירת המדפים משפיעה באופן ישיר על ההתנהלות בחנות, על ארגון הסחורה, ניהול המלאי במחסן ועל יעילות העבודה. מדפים הם לא דבר שמחליפים כל יום, ולכן יש לבחור אותם היטב, ובסבלנות.

חיסכון במקום – אחסון לגובה

בשנים האחרונות, מדפים הפכו לצורת האחסון הפופולרית ביותר. במחסני הענק של אמאזון נוכל לראות מדפים מתנשאים לגבהים מטורפים, שמסייעים לאחסן את הסחורה בצורה שחוסכת כמה שיותר מקום. האחסון לגובה מאפשר לנו להכניס כמה שיותר סחורה בשטח נתון, ולנצל את שטח האחסון הקיים.

מה מניחים על המדף?

אמירה פילוסופית אומרת שרק ברגע שמניחים על המדף דבר מה, הוא הופך מדף. בלי הסחורה, המדף הוא סתם חתיכת עץ. לכן, השאלה הראשונה שעלינו לשאול את עצמנו, מה אנחנו מניחים על המדף, או יותר נכון, כמה זה שוקל?

משקל הסחורה הוא פקטור מרכזי בבחירת מדפים לעסק שלנו. למשל, במידה ואנחנו מאחסנים רהיטים, או מקררים, נצטרך מדפים שמיועדים לעומס גבוה. במידה ואנו מאחסנים כלי עבודה, או מכשירי חשמל, נבחר במדפים לעומס בינוני. מדפים לעומס בינוני יכולים לשאת עד 500 קילו, ומגיעים עם גימור מגולוון. המדף מתאפיין במסגרות צדדיות, קורות, וסיפונים.

מדפים לעומס בינוני

מדף לעומס בינוני הוא הפופולרי ביותר, משום שעונה על הצרכים של רוב הסחורות. מדובר במדף אמין ועמיד, שיכול לשאת כאמור 500 ק"ג. המדף מבטיח בטיחות של העובדים במחסן או בחנות – כל עוד מקפידים על מגבלת המשקל הנקובה בהוראות היצרן. לא מומלץ להתפשר על מדף זול, שיכול לקרוס מעומס הסחורה, אלא לבחור מדף חזק ויציב, שישמור על העובדים, ועל הסחורה.

איזון בין אופי ליופי

המדף המושלם עבורנו יהיה איזון בין אסתטיקה, לבין פרקטיקה. כשמדובר במדפים למחסנים, האיזון בין השניים יהיה שונה, מאשר במקרה של מדפים לחנויות. מדפים לחנויות בשונה ממדפים למחסנים, ישימו דגש על אסתטיקה.
מדפים יכולים לקבוע את הרושם שייווצר לסחורה – רושם יוקרתי, או רושם של סחורה פחות איכותית. סוג המדפים וארגון הסחורה על המדפים, משפיעים משמעותית על אחוזי הרכישה בחנות.

סחורה שמסודרת בצורה מרווחת, ונגישה, מזמינה את הלקוח לאחוז במוצר ולהתרשם ממנו, בעוד מוצרים שמסודרים בצורה עמוסה עלולים להתפספס.

החומר ממנו עשוי המדף

לפני שבוחרים את סוג המדפים, כדאי להתייעץ ולבצע מחקר על החומר המומלץ ביותר עבור סוג הסחורה. קיימים מדפים ממתכת, עץ, פלסטיק, לוקרים, תיקיות וכן הלאה. כמובן שלכל חומר יש תכונות אחרות – למשל, מדפי מתכת יכולים להיות יציבים ועמידים ולשאת סחורה כבדה, אבל לא פשוט להעביר אותם ממקום למקום. זאת לעומת מדפי פלסטיק, שמיועדים לסחורה קלה, ויהיו נוחים להעברה. לפני שבוחרים, כדאי לקחת בחשבון את כל השיקולים, ולבחור בסבלנות את הסוג הנכון עבורכם.

זכרו – כשהסחורה מסודרת בצורה נוחה ומרווחת, העבודה הופכת קלילה ונעימה יותר, ניתן לאתר מוצרים בקלות, ולנהל את המלאי ביעילות. בחרו במדף שיכול לעמוד בעומס, על מנת לשמור על הבטיחות.

אם אתם לא בטוחים באיזה מדף לבחור, תמיד תוכלו להתייעץ איתנו.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן