מדפים ממתכת

מחפשים פתרונות מידוף למחסן? זקוקים למדפים ממתכת עבור חנות או נקודת מסחר?
פתרון לכל צורך תמצאו בחברת עולם המדף.למידע ולהזמנות חייגו למספר 5661332 – 03

מדף מתכת הינו פיתרון יעיל, נוח וניתן לשינוי על פי הצורך ( מדפי מתכת מודולריים ) הניתנים לפירוק והרכבה / שינוי גובה.המדפים שלנו עונים לצורך שלכם:

  • הזמנת מוצרים בהאמה אישית
  • ייצור מדפים מהחומרים האיכותיים ביותר
  • מוצרים המיועדים לעומסים שונים
  • מגוון עיצובים וצבעים
  • מדפי מתכת
מדפי מתכת מודולריים
מדפי מתכת

מדפים למחסן ימין

עולם המדף- פתרונות אחסון ממתכת

אילו מדפי מתכת דרושים לכם?

חברת עולם המדף מציעה ללקוחותיה מבחר גדול של מוצרים.
בחברה תמצאו מדפי מתכת המיועדים לכל סוגי העומסים, החל מעומסים קלים, דרך עומסים בינוניים ועד לעומסים כבדים. מדף ממתכת הינו פתרון נוח ויעיל ופרקטי.

בנוסף, אנו מציעים מתקני אחסון בשלל עיצובים וצבעים. מוצרי האיכות שלנו מתאימים
לכל הצרכים, למחסנים גדולים של חנויות או יבואנים, לחנויות מעוצבות ואפילו לבתים.
המטרה שלנו היא לספק פתרון אחסון יעיל, אסתטי ומותאם אישית לכל לקוח ולקוח.

מדוע מדף מתכת ?

מתכת הינה חומר עמיד ביותר, המאפשר גמישות רבה בעיצוב והוא עמיד לאורך זמן. מסיבה זו אנשים רבים בוחרים במוצרי מתכת כפתרונות איכותיים עבור החנויות או הבתים שלהם. מעבר לזאת, מדפים ממתכת בעובי צר יחסית יכולים לעמוד בעומסים כבדים למדי, וכך ניתן לחסוך בנפח של מערכות מידוף. אנו מעצבים פתרונות בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח, כמו כן מעמידים מלאי גדול של מוצרים מוכנים לרשות הלקוחות.

מדפי מתכת 2

את המדפים שלנו ניתן למצוא בכל מקום:

מחסנים של יבואנים ויצואנים
מחסני חנויות
מחסנים ביתיים
חנויות ואולמות תצוגה
ספריות
בתי חולים
ועוד

סופרסלוט עם פינה פתוחה

איך לבחור מדפי מתכת?

קיים מגוון רחב של מדפי מתכת בשוק שמשתנים זה מזה בטווח ההרמה, המידות, ואיכות החומר. כאמור, מדפי מתכת יכולים להיות פרקטיים ומתאימים למחסנים, אך גם אסתטיים ונעימים לעין.

על מנת להפיק את המירב ממדפי המתכת חשוב לבחור את מערכת המדפים בקפידה, ולהשקיע מחשבה בסקר שוק. כדי לבחור מדפי מתכת חשוב לאפיין תחילה את הצרכים של המחסן, את גודל הסחורה הנדרשת לאחסון, את המרווח הנדרש למלגזות כדי לעבור בין המעברים, ואת הגמישות הנדרשת באחסון. המומחים שלנו ידעו להתאים את פתרון האחסון המדויק ביותר למחסן שלכם, ויוכלו להציע מדפים מודולריים במידת הצורך, ולבחור את טווח הנשיאה הנדרש.

השקעה לטווח הארוך

המדפים שלנו עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר בשוק, מה שמבטיח שהם ילוו אתכם שנים ארוכות. מדפי מתכת נחשבים למדפים היציבים והאיתנים ביותר – הם אמינים, וניתן לסמוך עליהם שישאו את הסחורה בבטחה. המדפים העמידים יתנו לכם ראש שקט בכל הנוגע לאחסון הסחורה שלכם, מדפים איכותיים הם השקעה לטווח ארוך, כל עוד הם נבחרים בקפידה.

בכדי לספק את הפתרון הטוב ביותר לכל לקוח, אנו דואגים לבחון את הצרכים, ורק לאחר מכן מציעים את המוצרים הרלוונטיים.אנו מקפידים לספק את הפתרון המתאים ביותר הן מבחינת העיצוב, הן מבחינת הצרכים והן מבחינת התקציב של כל לקוח.

מדפים ממתכת לבניםמדפים ממתכת לבנים 2מדפי מתכת שחוריםמדפים ממתכת לבנים 3

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן