פתרונות אחסון יעילים

פתרונות אחסון לעסקים מיוצרים כיום ברובם ממתכת שהיא חומר קל, עמיד וחזק מאד. ארונות אחסון ומדפי אחסון מיוצרים ממתכת המסוגלת לעמוד בעומסים גדולים במיוחד לאורך שנים רבות, הם קלים להתקנה ולפירוק, והם מספקים את כל הפתרונות הנדרשים לאחסון בכל עסק מכל סוג שהוא.

ארונות אחסון ממתכת

ארונות אחסון מיוצרים ממתכת חזקה ועמידה שאינה מחלידה, והם משמשים לצרכים שונים. היתרון של ארונות מתכת הוא שניתן לנעול אותם, ולשמור את הסחורה או החפצים מוגנים מפני גניבה וכדומה. ארונות מתכת משמשים כפתרונות אחסון בצורות הבאות:

• ארונות אחסון עם מדפים לצרכים שונים ובגדלים שונים

• ארונות הלבשה מסוגים שונים

• לוקרים במוסדות חינוך, מועדוני ספורט וכדומה

• ארונות עם מגירות בגדלים שונים

ארונות לאחסון משמשים כמעט בכל משרד ועסק, ולא משנה אם מדובר על משרד רואה חשבון או עורך דין הזקוק לאחסן תיקי לקוחות נעולים מאחורי מנעול, או מוסך המאחסן בארונות אלה חלקי חילוף שונים, או ארונות המשמשים להחלפת בגדים במקומות עבודה שבהם נדרשים העובדים ללבוש מדים וכיוצא באלה. ארונות אחסון מהווים פתרון מעולה וזול ושמחזיק מעמד שנים רבות וניתן להזמין אותם בגדלים שונים לפי הצורך.

פתרונות אחסון נוספים

בחירת פתרונות אחסון תלוייה בייעוד של האחסנה. בעוד ארונות אחסון מעולים למטרות שצויינו למעלה, הרי שמדפי אחסון הם פתרון אחסון מעולה למחסנים ולחנויות שונות. מדפי אחסון מיוצרים גם הם ממתכת עמידה וחזקה שאינה מחלידה, וניתן לייצר אותם לעמוד בעומסים גדולים במיוחד. מדפי מתכת מיועדים למחסנים, לאולמות תצוגה וגם לחנויות שונות. מדפי אחסון במרכולים לדוגמה, הם מדפים מודולאריים הניתנים להתקנה בכל אורך וגובה נחוצים, והם מתוכננים ומעוצבים כך שיהיו גם נוחים לשימוש וגם אסתטיים מאד. מדפי מתכת למחסנים יכולים גם הם להיות מודולאריים, אבל במחסנים גדולים עושים שימוש במדפים גדולים העולים לגובה רב כדי לנצל את שטח המחסן באופן מקסימאלי. מדפי מתכת למחסנים יכולים להגיע בכל גודל שנדרש, והתקנתם במחסן מצריכה תכנון מוקדם, והבנת הצרכים של המחסן וצורת השינוע בתוך המחסן ומתוכו החוצה ופנימה.

חברת עולם המדף היא חברה המייצרת ומשווקת פתרונות אחסון הכוללים ארונות אחסון ממתכת, מגוון עצום של מדפי אחסון לכל מטרה והתקנתם. מוצרי החברה מיוצרים מחומרים איכותיים העוברים גילוון וצבע נגד חלודה, והם עומדים בעומסים גדולים במיוחד. מתקני האחסון מגיעים בשלל עיצובים וצבעים לחנויות, מחסנים, משרדים וגם לבתים. כנסו לאתר החברה, ותוכלו למצוא בו את כל פתרונות האחסון הדרושים לכם.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן