תיקיות ממתכת

מגוון תיקיות ממתכת לאחסון מסמכים.

אפשרות לתיוק בתליה,
1-5 קומות תיקיות בגבהים שונים ומשתנים
התיקיות ננעלות באמצעות מנעול, המאפשר אחסון מסמכים מסווגים

חברת עולם המדף מספקת פתרונות אחסון ממתכת

מוצרים נוספים:

תיקיות ממתכת
תיקיות ממתכת
  • מדפי מתכת – מדפים מודולריים לעומסים משתנים, מדפים לחנויות, מדפי רשת
  • ארונות מתכת- ארונות מדפים, ארונות הלבשה, לוקרים, ארונית מגירות
  • אביזרים נילווים

התקשר עוד היום לחברת עולם המדף, ונציגנו ישמחו לסייע לך למצא את פתרון האחסון הנכון עבורך

אם אתם מחפשים תיקיות מתכת עבור מסמכי המשרד שלכם, כדאי שתגיעו אל חברת עולם המדף המתמחה בייצור פתרונות אחסון איכותיים ומתקדמים ממתכת בהתאמה אישית מלאה. אנו מציעים מגוון תיקיות אחסון מסמכים ממתכת הכולל אפשרות נעילה, תיוק בתלייה ויצירה של עד חמש קומות של תיקיות בגבהים שונים. התיקיות מוצעות עבור מחירים משתלמים לצד פתרונות אחסון מתקדמים נוספים ממתכת לרבות ארונות ומדפים.

הצורך בארגון ניירת המשרד

כל ארגון ובית עסק נוטה לצבור באופן שוטף כמות גדולה של ניירת משרדית. ניירת זו מורכבת משורה ארוכה של מסמכים מתחומים שונים שיש לאפסן ולשמור בארכיון, או נדרשים לשימוש מיידי. כפועל יוצא מכך, יש חשיבות רבה להתנהלות נכונה ויעילה של המשרד מבחינת אפסון הניירת באופן יעיל, מסודר ומאורגן עם תיקיות נפרדות לכל תחום וקטגוריה. כמו כן, חשוב לבחור בתיקיות בעלות רמה גבוהה של עמידות היכולות לשרוד גם שנים ארוכות ולשמור בבטחה את מסמכי הארגון. אחד מסוגי התיקיות היותר מומלצים ומבוקשים הוא תיקיות מתכת כפי שחברתנו מייצרת, משווקת ומוכרת ללקוחות מענפים שונים במשק.

ניהול נכון של ניירת המשרד

תיקיות ממתכת שחברתנו מייצרת מספקות פתרון יעיל לניהול נכון, יעיל ובטוח של ניירת המשרד. תיקיות אלו משמשות לעמדות עבודה שונות במשרד עבור מגוון צרכים, למשל לחשבוניות וקבלות, תיקיית ספקים, תיקיית לקוחות, תיקיות עם תוכניות עבודה לפגישות עסקים ומצגות, תיקיות עם תכני פרסום, תכתובות, תשלומי מיסים, הדרכות, תקנות, הערות, פקסים, פרסומים, מסמכים, פליירים, ברושורים, קטלוגים, חוזים, הזמנות, תמונות ועוד. בעזרת תיקיות אלו כל תכני ניירת המשרד מסודרים באופן ברור, בטוח ונגיש לשליפה ואפסון בכל עת. כמו כן, את התיקיות ניתן לסדר לפי האלף בית, לפי שמות או כל קטגוריה מתאימה אחרת. האפשרות לנעילה הופכת תיקיות חזקות ועמידות אלו גם לפתרון אחסון מעולה עבור ממסכים מסווגים, שהגישה אליהם מוגבלת ושלא רוצים שכל אחד יוכל לעיין בתכניהם.

מחלקת הובלות והרכבות העומדת לרשות הלקוח בכל עת מסייעת בתהליך הרכישה והופכת אותו לקלה מתמיד.

הזמנת תיקיות מתכת

להזמנת תיקיות מתכת איכותיות בהתאמה אישית לצורכי המשרד, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם עולם המדף בטלפון 03-5661332.

 

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן